lshoj dhomen me qira afer gjimnazit Sami frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 25 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Banjë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardanija dhoma psedon 3 shtreter eshte e mobiluar ka paisje kuzhine uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim