lshoj dhomen me qiraafer gjimnazit sami frasheri d

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 30 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj dhomen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania dhoma posedon 3 shtreter paisje kuzhine lavatriqe eshte e mobiluat komplet uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim