me qera

Jepet me qera nga: hasan 11 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: G.TRBESHI nr. 1 a
Sipërfaqe: 12 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj dhome me qera per dy persona meshkuj te punesuar. e mobiluar dhe me qasje ne internet . qmimi 50 e shtrati shpenzime tjera nuk ka. afer univ. iliria ne ruge kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim