IPET OBJEKTI ME QIRA NE CAKLLAVIC

Jepet me qera nga: Partners.RealEstate - PR 04 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
IPET objeti me qira ne cakllavic 400m2 podrum dhe kati perdhez nxemje qendrore parking i pershtatshum per cfar do lloj biznesi cmimi 1300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim