Ipet me qera Kuvendi per PaintBall

Jepet me qera nga: 3n 19 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
lshoj me qera Kuvedin per Paintball i pershtatshem
2 zona
free gaz lotsjells + gazmask ... pers blers serioz ..

vrejtje : loja kryhet kush arrin i pari nfoltore dhe jep sinjal : `Tyrp 5 min pauz`
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim