Jepet Lokali me Qira

Jepet me qera nga: Fidan 22 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Lokali me hapsire prej 130m2
Lokali gjindet ne lagjen Arberia(Dragodan) rr.Ahmet Krasniqi
Lokali eshte ndertim i ri dhe ka hapsire te mjaftueshme per ushtrimin e shum veprimtarive
Lokali ka pamje nga rruga kryesore
Qmimi 600 euro per muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim