Jepet me Qera zyre te Torre Drin ne qender Tirane

Jepet me qera nga: Gjergji 15 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Te Torre Drin ne Rrugen Abdi Toptani, jepet me qera zyre kati 2 mbi toke. Ambjenti ndodhet ne ne krahun Perendimor te qendres se biznesit me orientim nga Perendimi dhe Veriu. Vendndodhja ne nje qender biznesi ne zone qendrore te Tiranes si dhe pajisje e ambjentit me te gjitha sherbimet e nevojshme (mobilim, internet, instalime eletrike etj) e bejne nje ambjent shume te pershtatshem per cfaredolloj tipologjie zyre dhe jo vetem. Cmimi 850 Euro/muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim