Jepet me qera 2+1 i pa banuar me pare + garazh

Jepet me qera nga: Gjergji 15 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Prishtinë
Te kopshti zoologjik, në rrugën Shyqyri Brari jepet me qera apartament 2+1 i ri. Ambjenti është i mobiluar në mënyrë bashkë kohore dhe i pabanuar më parë. Cdo detaji në apaartament i është kushtuar një rëndësi e veçantë. Përbërja e brendshme konsiston në një korridor, dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie/gatim, dy ballkone dhe dy tualete me dritare. Të gjitha pajisjet si mobiljet edhe elektroshtëpiaket janë të reja dhe të papërdorura. Në çmim përfshihet edhe një garazh për makinën. Apartamenti ka një pamje të mrekullueshme në drejtim te jug-lindjes dhe nga liqeni/kopshtizoologjik. Në kompleksin ku ndodhet apartamenti është në dispozicion edhe oborri (pedonale) i mirëpunuar me gurë dekorativ dhe pemë ulliri dhe këndi i lojrave + fushë bashketbolli. CMIMI?! 430 Euro/muaj I DISKUTUESHEM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim