Jepet vilë e mobiluar me qera në qendër të Tiranës

Jepet me qera nga: Gjergji 15 Mar 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
Në fillim të rrugës së Elbasanit, jepet vilë 3-katëshe me qera. Vila ka oborr dhe vendparkimi pë 3 makina. Ka tre dhoma (në kat të parë dhe në kat të tretë) dhe ambjentin e ndënjies dhe ngrënies në kat të dytë. Arredimit të brendshëm i është dedikuar një vëmendje e veçantë duke u kujdesur deri në detajet më të vogla për një mobilim sa më bashkëkohor. Mund të shfrytëzohet edhe si dy ambjente më vete pasi kati i parë ka hyrje të ndarë nga dy katet e tjera. CMIMI 1450 Euro/muaj I DISKUTUESHEM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim