Lëshohet objekti me qera

Jepet me qera nga: Fara 29 Gsh 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Objekti ka 360 m2 me mundesi zgjerimi me te gjithe infrastrukturen e nevojshme.
Para objektit ka siperfaqe parkimi afersisht 500 m2 .
Ne afersi objektit gjindet aneksi percjelles me siperfaqe afersisht 50 m2 mbrenda se ciles ka kuzhine dhe banjo.
Objekti eshte i pershtatshem per market i llojeve te ndryshme , spital , etj destinime . Adresa eshte ne rrugen Isa Kastrati afer banesave te bardha ne Breg te Diellit apo afer shkolles fillore Iliria . Qmimi me marreveshje . Mobil .Viber .+37745965788 ose +37744777889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim