Leshohet me qera Lokali 430m2

Jepet me qera nga: Xhafer 06 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Lêshohet me qera lokali me sip. 430m2 ndermjet Vivafresh, Albi Market, Ebc Kozmetik dhe pran nderteses se re te OSCE-s. Lokali eshte ne gjendje te re. Pres Kontaktues serioz!!

Çmimi sipas Marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim