Lokal

Jepet me qera nga: Faiki 19 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Ipet Lokali me Qira ne Lagjen Mati1 Rruga Muharrem Fejza Lokali asht 56m2 ka WC dhe asht i pershtatshem Per Biznes qmimi me marrveshje Per ma shum kontakt 044249156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim