Lokal me Qira

Jepet me qera nga: Anduena 22 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera lokali ne Bregu i Diellit, Rr.Hajrullah Abdullahu nr.8, Prishtine.
Lokali lirohet prej dates 01.10.2015 por ju mund te na kontaktoni per ta pare nga afer.
Lokali i ka ne total 60 m², dhe eshte shume i pershtatshem per Depo etj.
Per me shume hollesi ju lutem na kontaktoni nga ora 09:00 - 20:00 ne kete numer 045-323-330.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim