Lokal

Jepet me qera nga: Faik 19 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Ipet Lokali me Qira ne Lagjen Mati 1 Rruga Muharrem Fejza Lokali asht 56m2 dhe i pershtatshem Per te gjitha bizneset Per me shum info kankto numer tlf 044249156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim