Lokal

Jepet me qera nga: Faik 19 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Ipet Lokali me Qira ne Lagjen ne Mati 1 Rruga Muharrem Fejza Lokali asht 56 m2 dhe asht i gatshem Per Biznes per me shum inf tlf 044249156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim