Lokali 430 m2 me qera te OSCE e re

Jepet me qera nga: Xhafer 20 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Lëshohet lokali 430m2 pran nderteses se re te OSCE, afer Viva Fresh,Albi Market dhe EBC Center. Lokali ka siperfaqe 430 m2 dhe eshte ne gjendje te re!!
Pres kontaktues serioz!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim