Lokali me qera - Bregu i Diellit Prishtine - SBC

Jepet me qera nga: SBC 09 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Prishtinë
- Objekti në fjalë ndodhet në adresën Enver Maloku nr. 32 (afër Furra Qerimi 1), Bregu i Diellit, Prishtinë.

• Sipërfaqja totale është: 860 m2 dhe përbëhet prej:
1. Bodrumi me sipërfaqe 200 m2;
2. Përdhesa me sipërfaqe 330 m2;
3. Kati I pare me sipërfaqe 330 m2.

• Objetki mund të shfrytëzohet edhe me hyrje ndaras nga jasht për secilin kat apo edhe me lidhje nga mbrenda në secili kat.

* Rrymë 24h;
* Gjenerator;
* Ujë 24h;
* Parking të madh;
* Nxemje qëndrore;
* Alarm;
* Kamera vëzhguese;
* Sigurim;
* Reklam e madhe e gatshme para objektit;

* Objekti lëshohet me qera komplet ose ndaras secili kat *

Kontakti:

049 666 629;
049 244 445.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim