jap lokal me qira emshir prishtin

Jepet me qera nga: perparim 03 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
jap lokalin me qira ne emshir 100m larg nga stacioni kryesor i aftubusave lokali esht i pershtatshem per gjdo veprimtari po ashtu posedon roje dhe kamera 24 or ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim