jap lokalin me qira

Jepet me qera nga: perparim 05 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
jap lokalin me qira ne prishtin te banesa e nartelit ne emshir 100m larg nga stacioni i aftubusave kryesor lokali posedon 75m2 dhe esht i pershtatshem per gjdo veprimtari ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim