leshoj-lokalin-me-qera

Jepet me qera nga: muhamedi 24 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
leshoj-lokalin-me-qera-qmimi-sipas-marrveshjes-lokali-esht-i-pershtatshem-per-gjera-ushqimore-lokali-i-ka-raftat-ansor-dhe-te-mesmit-lokali-i-ka-30-katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim