lokali

Jepet me qera nga: faik 19 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
ipet Lokali me qira ne Mati 1 Rruga Muharrem Fejza ne prishtin Lokali asht Prej 56m2 dhe i Gatshem per prej 1Majt per meshum kantakto numer 044249156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim