objekt me qera 360 m/2 ne LEZHE

Jepet me qera nga: reni 31 Jan 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Prishtinë
Objekti me gjatesi 30m dhe gjeresi 12m dhe me lartesi 4m, i mbuluar me llamarin, me ndriqim te plote ditor me istalime elektrike te pershtatur per cdo lloj aktiviteti. me gabin te veten elektrike me trasformator 100kw . Objekti ka gjithashtu nje siperfaqe 1000m2 oborr te rrethuar me avlli. Objekti ndodhet ne fshatin pllan 100m nga rruga lezhe-milot ose 1km nga autostrada lezhe- tirane te dyja rruget jane te asfaltuara deri te porta. Jepet me qera 1 euro m2 ò Objekti eshte me te gjitha dekomentacionet. Qeraja merret vetem per objektin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim