(QIRA) KAT Shtëpie (Sistem BANESOR) në Veternik

Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 06 Krr 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
(QIRA) Leshohet Kati i Shtëpis (Sistem Banesor) në Veternik. Rr. Xhevat Qena. afër Restaurant Rron. Siperfaqja (100m²). Renditja: Sallon me Kuzhin, 2 Dhome Gjumi, Koridor, Banjo, 2 Ballkona. Nxemje Qëndrore. Uje 24h. Hyrje e veqant, dhe hyrje Private ne Lagje (me Ramp).

- Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim