(QIRA) Shtepi Ekslusive-RENT HOUSE:::

Jepet me qera nga: arber Sot 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia eksluzive me qira , deri vone e banuar nga Ambasador, e tera e mobiluar , dy kateshe, Ka park , parking, garazhe, ka nxemje qendrore, eshte afer MINI MAX, Lokacioni shume i qete,,,

Kontakt
045 641 794 dhe 045 87 87 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim