(QIRA) Super shtepi te GRAND STORE

Jepet me qera nga: arber Sot 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshojme shtëpi me qira për jetesë me kapacitet prej 200 m2. Shtëpia është 2 katëshe, tërësisht e mobiluar dhe përbëhet prej:

Kati i pare: Salloni 60 m2 i bashkangjitur me kuzhine, dhome tjetër 20 m2, banjo 14m2, shpajzi, lavanterija dhe kaldaja ndihmese për nxehjen qendrore.

Kati i dyte: dhoma e madhe e fjetjes me gardërobë dhe banjo me xhakuzi, 2 dhoma tjera dhe 1 banjo.

Shtëpia posedon nxehjen qendrore me pelet, rezervuarin për ujë me kapacitet 1500 litra, gjeneratorin, te gjitha dyert dhe dritaret janë te siguruara. Po ashtu ka edhe kopshtin e bukur para shtëpisë dhe vendparkim per 4 vetura.

Shtëpia gjendet ne Prishtine, Veternik prapa Grand Store me saktësisht prapa Restaurant "PLEJADA"

Kontakt_Viber:
045/19 00 19 & 044/12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim