108 Shtepi me QIRA ne VETERNIK mrapa GRAND STORES

Jepet me qera nga: AL - Agency 01 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtëpin me qira 3502 , e cila gjindet ne veternik, lagja “Dubai” p/n

Shtëpia posedon:

Kati i parë

 Sallon (dhoma e ditës) 702

 Kuzhin me trapesari

 Depo (shpajz)

 Banjo e katit të parë

 Dhomë pune

 Koridor dhe parakoridor

 Garazh

 Nxemje qendrore me dru dhe qymyr

Kati i dytë

 Dhoma kryesore e fjetjes (master) me garderobe, banjo dhe teras

 Dhoma e punes dhe bibloteka

 Dy dhoma të fjetjes

 Dy terasa

 Banjo

 Lavanteria

 Koridori shkallet te cilat vazhdojn ne tavan

Shtepia ka 5 ari oborr me 70 pisha dhe 30 lloje të ndryshme të pemve

Posedon edhe bunar dhe rezervar me ramje të lirë që do të thot 24 orë ujë pa nderpre.

Mrenda oborrit ka vend për parkimin e kater veturave.
049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim