Ag ZOGU leshon shtepin me qira ne Pejton

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 13 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne Pejton leshohet me qira per qerdhe ,zyre dhe per kafeteri, ka 3 njesi ,ka parking per 10 vetura.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim