Banesa me qera

Jepet me qera nga: Valmir 30 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Rexhep Krasniqi p.n.
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen Emshir,afer banesave te EXDC,150 metra nga Dogana e Kosoves.
Banesa perbehet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon,1 kuzhine, 1 banjo dhe 1 shpajz,Kati eshte i ndare dhe ka hyrje te vecante poashtu ka edhe oborr i cili mund te perdoret per vendparkim.Uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim