Banesa per qira

Jepet me qera nga: kimet 27 Nën 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberia ish Dragodani
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesene njedhomshe 60m2 . Banesa eshte ne kuader shtepise individuale me hyrje veqant. Shtepia eshte ne lagjen Arberia ish-Dragodan ,20 metra prej ambasades e Hungarise dhe Maqedonise. Banesa eshte e mobiluar .
- Uje 24 ore ,
- nxemja qendrore me pellet
cmimi 200 euro.
ne cmim jane perfshire shpenzimet e ujit dhe mbeturinat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim