Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: astrit 29 Gsh 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Velania
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhom me qira ne lagjen Velania, afer Sos Fshatit, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, ka nje dhom, kuzhin, banjo, Preferoj qifte Qmimi 120 Euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim