Banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: fatime 25 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: emishiri
Sipërfaqe: 37 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
banes nje dhomshe me banjo dhe kuzhine e pershtasheme per qifte komlet e mobileruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim