Banese ne Prishtine

Jepet me qera nga: Petrit 02 Jan 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën një dhomëshe me ngrohje qendrore në kuadër të shtëpisë në Prishtinë, Rr. Llapit afer tregut te gjelbert te vjeter. Banesa ka hyrje të vecantë, 24 orë ujë, internet wireless dhe është e mobiluar, e pershtatshme per dy persona ose çift. Çmimi 160 Euro duke përfshirë faturat e ujit, ngrohjes dhe mbeturinave. 044 125 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim