HAPESIRE PER ZYRA ME QERA

Jepet me qera nga: Merita 08 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 480 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
HAPESIRE PER ZYRA ME QERA
Çmimi i qirasë:
3 000 EUR /muaji
Sipërfaqe: 480 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohen me qera dy shtepi ne Qender te Prishtine, shfrytezim per zyre
Shtepite gjenden ne qender te Prishtines, ne rrugen Bajram Kelmendi , ku jane ne afersi , Kuvendi I Kosoves Gjykata si dhe Bankat Komercijale Raiffeisen Banka ,Teb-I dhe KEP Banka .
Hapesira e shfrytezueshme totale 480m2,
• Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht
• Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
• Shtepia ka 2 kate identike qe perbehen nga:
a) 1 zyre konferencash
b) 2 zyre pune
c) 2 kuzhina (te cilat mund te perdoren edhe per paisje apo “filing cabinet)
d) Banjo WC
e) Secila zyre ka ballkon
f) Hapesira e podrumit 60m2 (ku eshte nxemja qendrore, por mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi)
• Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.

Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 3 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona.
Nr.kontaktues: +37744/256-999
+37744/64 58 75

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim