Ipet me qera nje kat shtepie ne prishtine

Jepet me qera nga: Naim kelmendi 03 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e pare te shtepise e mobiluar dhe me te gjitha qe i nevojiten nje shtepie ka 2 dhoma te fjetjes, sallonin me kuzhine dhe banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim