Ipet me qira Shtëpia 1 katshe 150m2 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Kati 1-rë i shtëpis 2 katëshe 150m2, në lagjen Aktash (te Kaktusi Afer Alegros). Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, teras të madhe dhe korridor. Shtëpia është me hyrje të veqant, sistem banesor, komplet e mobiluar, Ujë 24H, Nxemje me pelet. Vetëm obligimet e rrymës ka përsipër Qiramarrësi.Çmimi:450€.044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim