Ipet me qira kati 1 i shtepis 100m2 Kodra Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 13 Shk 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira kati 1-rë i shtëpis në lagjen Kodra e Diellit (afër shkollës Iliria mbrapa Pjeter Budit), me sipërfaqe 100m2. Shtepia ka sllaon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia është komplete mobiluar.


Çmimi: 200€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim