Ipet me qira shtëpia 2 katëshe 220m2 Veterrnik

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 09 Maj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtëpia 2 katëshe, me sipërfaqe 220m2, në Veterrnik, (Afër Gjykatës). Shtëpia ka sallonë me kuzhinë, 5 dhoma të gjumit, 2 banjo, 5 ballkona shpajz dhe bodrum. Shtepia është Ekstra e mobiluar posedon ngrohjen qendrore,rezervarin për ujë. Po ashtu ka edhe oborrin e rregulluar para shtëpisë dhe vendparkim per 4 vetura.Çmimi: 1100€.


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim