Ipet me qira shtëpia 3 katëshe 400m2 lagja Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 18 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Shtëpia 3 katëshe në lagjen Mati 1 (afer shkolles Milinjumi 3), me siperfaqe 400m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 7 dhoma të gjumit, 2 shpajza, 4, banjo, 3 ballkona, 3 korridora, garazh dhe podrum. Shtepia ka nxemje qendrore, ka hapsir për 10 parkinge te veturave. Shtepia është komplet e mobiluar.

Çmimi: 2000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim