JAP KATIN E PARE TE SHTEPIS ME QERA ME HYRJE TE VE

Jepet me qera nga: Gani 19 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Agim Cela
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP KATIN E PARE TE SHTEPIS ME QERA ME HYRJE TE VEQANT.
-Shtepia gjendet ne Emshir(Kalabri) rruga Agim Qela (500metra larg shkolles fillore 7 marsi dhe ambullantes).

-Shtepia ka : 1 xSallonin,1x Dhome gjumi,Kuzhina(me gjitha elementet),Terasen dhe Banjo (me gjitha elementet)

-Parku me gjelbrim mbi 10ari
-Parking ka te mjaftushem per vetura
-Internet Kabllovik
-Uje dhe rrym 24H.

Mob: 044-221-814
Qmimi 170euro Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim