JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshir 09 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE PRISHITINE LAGJA EMSHIR 500 M LARG SHKOLLES FILLORE 7 MARSI.
SHTEPIA PERBEHET NGA:
SALLONI
KUZHINA
DHOMA E FJETJES
BANJO.
UJE DHE RRYM
PARKING PER VETUR
INTERNET-KABLLOR.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI.JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim