JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 23 Gsh 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katun e 1 te shtepis me hyrje te veqant ne lagjen emshir Prishtine 500m larg shkolles fillore 7 marsi.
Shtepia perbehet nga:Salloni,kuzhina,dhoma e fjetjes si dhe banjo.
Ujë dhe rrym 24h,internet,parking per vetur.
Shtepia eshte ndertim I ri jap per qifte si dhe familjar.
Qmimi 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim