JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: Emshiri 24 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE PRISHTINE LAGJA EMSHIR 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7MARSI.
SHTEPIA KA SALLONIN,KUZHINEN,DHOMEN E FJETJES SI DHE BANJON.
UJË DHE RRYM 24H,INTERNET,PARKING PER VETUR.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim