JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 31 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE PRISHTINE LAGJA EMSHIR 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7 MARSI.
SHTEPIA PERBEHET NGA:SALLAONI,KUZHINA,DHOMA E FJETJES SI DHE BANJO.
UJE DHE RRYM 24H,INTERNET,PARKING PER VETUR.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim