JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 30 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE PRISHTINE LAGJA EMSHIR 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7MARSI.
SHTEPIA PERBEHET:
SALLONI
KUZHINA
DHOMA E FJETJES
BANJO.
UJË DHE RRYM 24H
INTERNET-KABLLOR
PARKING.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim