JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 14 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e 1 te shtepis ne Prishtine lagja emshir 500m larg shkolles fillore 7marsi.
Shtepia perbehet:
Salloni
Kuzhina
Dhoma e fjetjes
Banjo.
Uje dhe rrym24h
Internet
Parking.
Jap per qifte si dhe familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim