JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshir 29 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR NE PRISHTINE 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7 MARSI
SHTEPIA PERBEHET:
SALLONI
KUZHINA
DHOMA E FJETJES
BANJO.
UJE DHE RRYM
INTERNET-KABLLOR
PARKING PER VETUR.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim