JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTPEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 03 Sht 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP KATIN E 1 ME QIRA NE LAGJEN EMSHIR PRISHTINE 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7 MARSI
SHTEPIA PERBEHET NGA:
SALLONI
KUZHINA
DHOMA E FJETJES
BANJO.
UJE 24
RRYME 24
INTERNET
PARKING
SHTEPIA ESHTE NDERTIMI RI JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim