JAP ME QIRA KATINE 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Jepet me qera nga: emshiri 05 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7MARSI NE PRISHTINE.
SHTEPIA PERBEHET:
SALLONI
DHOMA E FJETJES
KUZHINA
BANJO.
UJE DHE RRYM 24H
INTERNET
PARKING PER VETUR.
SHTEPIA ESHTE NDERTIM I RI.JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim