Jap Shpijen me qira 180 euro

Jepet me qera nga: Adrian 02 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lidhja e lezhes
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumit
dhom te Pritjes
Kuzhin
Banjo

Rrym dhe Uje 24 ohr
klikoni ne link nese deni me pa me hart se ku gjindet ma saktesisht.

https://www.google.com/maps/place/42%C2%B040'10.3%22N+21%C2%B009'35.9%22E/@42.669531,21.159977,185m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim