Jap banesen me qera 150euro

Jepet me qera nga: Fatmir 07 Dhj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Rr.Bajram Bahtiri
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit ne prishtine eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim